Dřevěné pískoviště pro děti

Pro děti

Pískoviště je oblíbeným místem dětských hrátek. Však můžete zavzpomínat na svoje dětství, kdy jste proháněli bagry a náklaďáky po pískových silnicích, dělali bábovičky a hloubili tunely, stavěli hrady a podobně. Jenže když dnes chcete vyrazit se svými ratolestmi na pískoviště, abyste se obávali zvířecích výkalů, cigaretových vajglů a jiných odpadků nebo, nedej bože, injekčních stříkaček. I když se v této oblasti již podnikají určité kroky, proč radši nekoupit dítěti pískoviště, kde bude v bezpečí?

Můžeme vyjmenovat hned několik důvodů, proč koupit vlastní pískoviště. Za prvé víte, že dítě v něm nenarazí na žádné nežádoucí nebo nebezpečné předměty. Máte tak jistotu, že se nepřihodí žádný úraz. Pískoviště jsou vyrobeny z masivního a kvalitního dřeva, zpravidla jehličnanu, které je vždy ohoblováno do absolutní hladkosti a má sražené hrany. Jednotlivé kusy jsou spojeny pozinkovanými vruty. Navíc nemusíte nikam chodit ani nic vyřizovat, pískoviště vám přijede až domů, pečlivě zabalené.

Vybrat si můžete buďto pískoviště s krytem nebo bez krytu. Pískoviště s krytem má tu výhodu, že jej můžete přiklopit speciálním víkem. Pískoviště jsou nabízena v různých velikostech, zpravidla čtvercového půdorysu. Rozměry se zpravidla pohybují od jednoho metru dvacet až k metru osmdesát. V případě zájmu jsou k dispozici i pískoviště se stříškou nebo lavičkami. Dopřejte vašim dětem radost a pořiďte jim pískoviště, uvidíte, jak budou zbožňovat hraní v písku a stavění báboviček.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply