Bezpečná dětská pískoviště značky Step2

Víte co je základní prvek v každém rodinném domu s malými dětmi? No přeci bezpečné pískoviště. Místo, kde se vaše nejmenší ratolesti zabaví na dlouhé hodiny. Mmísto, kde jste jistě i vy sami, jako malé děti strávili spoustu času. Dopřejte to i svým dětem, v dnešní době plné tabletů a smartphonů.

Bezpečnost především

Bezpečí dítěte je prioritou. Pískoviště pro děti musí být vyrobeno z pevných materiálů, které odolají jak vlivům počasí, tak i samotnému namáhání. Ty od společnosti StepTwo (česká společnost prodávající pískoviště americké značky Step2) jsou vyrobena z odolného plastového materiálu v krásných designových kolekcích (vybrat si můžete například pískoviště ve tvaru kraba, do toho se vaše děti zamilují). Obsahovat mohou dále kryt či slunečník, které jednak brání znečištění písku a jednak chrání děti před slunečními paprsky.

Velkou výhodou pískovišť pro děti této značky je fakt, že lze jednoduše proměnit v letních měsících na malý bazének. Jak? Jednoduše, dětská pískoviště Step2 mají pevné vodotěsné dno. Písek vysypete a napustíte vodou z hadice.

Náš malý tip: Hadici nechte vždy na slunci roztáhlou, tím se voda uvnitř nahřeje a v bazénku bude pro dítě příjemná vlažná voda. Avšak u takto malých bazénků, by neměl být problém, aby se voda po pár hodinách na přímém slunci sama prohřála.

Pískoviště je jen malý dílek celé skládačky

Prostor na hraní dítěte neomezujte jen na dětská pískoviště. Pořiďte mu také různé prolézačky, houpačky, kolotoče či trampolíny. Fantazii a originalitě se v tomto případě meze nekladou.

Pískoviště americké značky Step2

Americká značka Step2 vyrábí pískoviště od roku 1991. Z malé firmy se stala velká, zaměstnávající na 1000 lidí. Mimo klasických pískovišť prodává firma také provedení pískoviště s vestavěným piknikovým stolkem a slunečníkem nebo herní plochy pro ty nejmenší.

Pískoviště této značky si můžete koupit také v ČR. Dováží a prodává je česká společnost StepTwo.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply