Jaká matrace bude vyhovovat vám?

Logo Sconto.cz

Na mnohých věcech se dá šetřit, ale vybíráte-li matrace a rošty, měla by pro každého být prvořadá kvalita. Nebojte se vyšší počáteční investice. Kvalitní matrace a rošt vám vydrží po dlouhá léta.

Výběr nejvhodnější matrace

Snad každému se občas stane, že se špatně vyspí a pak si nese následky z nevyspání celý den. Nevyspalý člověk je bez energie, podráždění a hůře zvládá zátěž. Proto bychom se měli zaměřovat na to, abychom udělali co nejvíce pro zdravý spánek. Jedním z nejdůležitějších faktorů je správný výběr matrací.

Rozlišujeme mnohé druhy matrace, např. latexové, sendvičové, zdravotní, taštičkové, pružinové, molitanové, ze studené pěny atd.
Vyrábí se různé druhy kvalitních matrací. To proto, aby si každý našel pro spánek matraci odpovídající jeho nárokům. Rádi spíte na tvrdší podložce? Bude vám jistě vyhovovat moderní sendvičová matrace. Můžete si zkusit dvě varianty tuhosti na jedné matraci. Stačí jí jen otočit. V nabídce obchodu Sconto najdete 7-zónové matrace Supra Medica či třeba Medisan Flex KS, která vám umožní dokonalou regeneraci těla.

Více se potíte a hledáte matraci, která má zároveň i ortopedické vlastnosti? I tak si vyberete. Oblíbené jsou vysoce kvalitní matrace s taštičkovým pružinovým systémem. V nabídce Sconto jsou různé matrace. Nejenže si vyberete kvalitní výrobek, ale e-shop vám pomůže i s výběrem optimální matrace právě pro vás.

Důležitá je nejen kvalitní matrace. Nepodceňujte ani rošt do postele. Existují rošty lamelové pevné, polohovací lamelové, motorové, výklopné a speciální rošty. Konkrétní výběr záleží na tom, co vám vyhovuje, ale také na matraci, jenž máte. Budete-li mít například sendvičovou matraci, není vhodné si pořizovat polohovací či elektrický rošt.

Logo Sconto.cz

Logo Sconto.cz

Hledáte-li větší pohodlí pro váš ničím nerušený spánek, vyberte si matrace a rošty v e-shopu Sconto. Právě tam si můžete mimo jiné prohlédnout i nabídku matrací a roštů v akci. Aktuálně tak lze pořídit například matraci LLQ-SILVER PERFECT H3 za cenu 6 999 Kč oproti běžné ceně 9 999 Kč.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply