Odbírejte plyn za nejlepší cenu!

screen usetreno.cz

Mnoho lidí se zděsí, když jim přijde každoroční vyúčtování za plyn. Nejsou výjimkou ani mnohatisícové doplatky. Samozřejmě spotřeba je rozdílná v každé domácnosti, nehledě na vaše návyky, jak šetřit energie. Přesto můžete uspořit docela významnou částku pomocí jednoduchého porovnání cen plynu 2013. Na internetu najdete spoustu stránek, které vám s tímto pomůžou.

Cena plynu 2013 opět roste a zdražuje až o několik procent. Přesto můžete patřit mezi těch několik málo šťastných jedinců, kteří ušetří a budou platit ještě méně, jak v roce předchozím. Co je k tomu potřeba? Stačí navštívit jednoduchý kalkulátor, který vám dle vaší spotřeby spočítá, kolik byste zaplatili u jiných dodavatelů plynu. Díky tomu si i můžete vypočítat úsporu a okamžitě tak víte, jak je pro vás daná nabídka nejvýhodnější. Dokonce ani nemusíte znát přesnou spotřebu, v případě, že jste se právě nastěhovali do nového bydlení nebo že nemáte po ruce fakturu z minulého roku. Internetové kalkulačky jí dokážou odhadnout, stačí jen zadat, jestli bydlíte v bytě nebo v rodinném domě a kolik osob je v domácnosti. Také doplníte, k čemu všemu plyn používáte – zda jen k ohřevu vody nebo také i k vytápění a vaření.

Při výběru vašeho nového dodavatele plynu nehleďte jenom na nejnižší cenu, ale také na klientské služby a reference jiných zákazníků. Levný plyn a unikátní starostlivost o zákazníky poskytuje například společnost LAMA. Podle různých nezávislých srovnání nabízí nejlevnější ceny plynu a navíc nabízí pro rok 2013 speciální akci novým klientům, kdy budou mít tuto energii ještě levnější. Jako bonus se můžete zapojit i do různých soutěží, momentálně třeba probíhá soutěž o auto Škoda Citigo.

screen usetreno.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply