Matrace Dormeo

Ložnice

Synonymem pohodlného  a zdravého spánku jsou matrace Dormeo.

Matrace Dormeo jsou v první řadě vytvořeny tak, aby se staly součástí zdravého způsobu života. Matrace Dormeo jsou vhodné pro všechny, kteří si uvědomují význam kvalitního odpočinku a spánku. Každý si  v široké nabídce matrací vybere tu, která přesně vyhoví jeho potřebám a přinese mu maximální užitek. Mladá rodina, pracující manažer, aktivní sportovec i senior – příznivé účinky na zdraví a výjimečné výhody matrací Dormeo ocení všichni.

Matrace Dormeo jsou mimořádně pohodlné. Všechny matrace jsou charakterizovány anatomickým a ortopedickým označením, podle kterého si každý vybere matraci přesně podle svých potřeb. Matrace Dormeo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které se dokážou dokonale přizpůsobit individuálním vlastnostem každého těla, zad, krku a kyčlí. Proto předcházejí nejrůznějším bolestem a zdravotním problémům.

Matrace Dormeo mají ještě jednu stěžejní vlastnost. Použité materiály a technologie chrání proti roztočům, bakteriím a plísním, jsou proto skvělé i pro astmatiky a alergiky. Potahy matrací jsou ošetřené technologií Sanitized®, která chrání před všemi nežádoucími mikroorganismy. Ve většině matrací je zakomponována ještě hypoalergenní silikonová vrstva. Navíc má většina matrací Dormeo potah obohacený o uhlíková vlákna (technologie Resistat®), která vybíjí statickou elektřinu, chrání také proti prachu a prachovým roztočům.

Významným prvkem ovlivňujícím kvalitu matrace je její prodyšnost. Při výrobě matrací Dormeo jsou používány technologicky vyspělé materiály s unikátní buněčnou strukturou, která umožňuje volný průchod vzduchu (Ecocell®, Talalay, Ultratex). Prodyšnost matrace představuje lepší spánek, zdravější dýchaní a také delší životnost matrace.

Nejmodernější materiály jsou také šetrné k přírodě a recyklovatelné.

Ke všem matracím Dormeo je poskytována nadstandardní záruka, výjimečný servis a možnost poskytnout matraci k vyzkoušení.

Matrace Dormeo jsou víc než matrace, znamenají kvalitní spánek a zdravý životní styl.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply