Luxusní bydlení podle vašich přání

Faraon.cz

Spousta lidí zastává názor, že když už je třeba investovat do bydlení, tak ať to stojí za to. Vyhledávají tak nové byty v Praze, které přesně odpovídají jejich požadavkům. Může se jednat o velkometrážní byt s několika stovkami metrů čtverečními nebo o krásný výhled s obrovskou terasou a podobně. Luxusní byt Praha může disponovat mnoha věcmi, které normální byt postrádá – vířivka, dostatek prostoru, správná orientace, velký balkón, přepychově provedená koupelna a jiná vylepšení. Přesně právě proto se vyplatí do takové nemovitosti investovat – najdete zde to, co jiné byty nabídnout nemohou.

Určitě sledujete různé developerské projekty. Často v nich najdete úplné klenoty – velmi cenné nemovitosti, které jsou úplně nové a navíc stojí poměrně málo vzhledem k jejich reálné hodnotě. Pokud nějaký takový byt najdete, určitě neváhejte a začněte se o něj blíže zajímat. Kolik stojí v přepočtu jeden metr čtvereční? Kam směřují okna? Jaká je lokalita? Je v domě výtah nebo možnost parkování? Jak daleko je to na nejbližší zastávku MHD? Všechny tyto otázky vám pomůže zodpovědět realitní makléř, který vás bude pří prohlídce doprovázet. Na čím více prohlídek budete chodit, tím více tyto věci dostanete pod kůži a tím více to pro vás bude automatické.

Luxusní byty se ale hodí i jako perfektní investice. I když zrovna probíhá celosvětová ekonomická krize s dalekosáhlými důsledky, nemovitosti si zpravidla svoji hodnotu uchovávají. Můžete si tak být jisti, že když dnes koupíte luxusní byt, během několika málo let se může zhodnotit až o několik desítek procent, což je určitě velmi zajímavé.

Faraon.cz

Faraon.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply