Luxusní byty v Praze / Usedlost Šafránka

Usedlost Šafránka

Hledáte volné luxusní domy v našem hlavním městě? Chcete si dopřát nadstandardní bydlení, ale nemůžete narazit na volné byty, které by splňovaly všechny vaše požadavky a navíc by byly v dobré lokalitě? Vyhledáváte luxusní vily, ve kterých chcete mít trvalou adresu, nejenom kvůli společenské prestiži, ale také i kvůli službám, které toto místo nabízí? Pak máme pro vás skvělou zprávu!

Komplex nazvaný Šafránka nabízí nové byty Praha 6. Luxusní byty byly postaveny již v sedmnáctém století, nedávno však prošly moderní rekonstrukcí. Areál Šafránka má celkovou rozlohu přes čtyři a půl tisíce metrů čtverečních, což je opravdu úctyhodné číslo. Pokud jste tedy milovníky rozlehlých zahrad, ve kterých rádi odpočíváte nebo se v nich procházíte, pak jste právě získali další důvod, proč se o tuto rezidenci zajímat.

K dispozici je celkem čtrnáct bytů o různých velikostí, od pětašedesáti metrů až po dvě stě šedesát metrů čtverečních. Šafránka je tak vhodná pro mladé lidi, velké rodiny i starší seniory. Nesmírnou výhodou jsou blízké komerční prostory, včetně dvou nemocničních zařízení. V samotném komplexu je pak možnost využití sauny a bazénu. Starosti si nemusíte dělat ani s parkováním. Luxusní domy Šafránka nabízí celkem dvanáct krytých garáží, osmnáct venkovních parkovacích míst, které jsou ovšem uvnitř hlídaného komplexu, a další místa pro návštěvníky. Vaše auto tak bude velmi dobře hlídané a nebudete muset o něj dělat starosti.

Dalším plusem je také skvělá dopravní dostupnost. Autem během několika málo minut dojedete na Pražský okruh i na dálnici D5 směrem na Plzeň a Rozvadov. V blízkosti je také letiště, ovšem nemusíte se bát, Šafránka stojí zcela mimo jakýchkoliv leteckých tras. Usedlost Šafránka je tak velmi ideální příležitostí, jak investovat do vlastního bydlení.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply