Problematika bydlení v Praze a nové byty od Sekyra Group

Hlavní město České Republiky Praha s cca 1,2 miliony obyvateli patří tradičně mezi nejžádanější a nejkrásnější lokality pro bydlení. Důvodem může být například dostatek pracovních míst, vyšší životní úroveň, kvalitnější služby či umístění potřebných institucí v blízkosti vašeho bydliště. S touto skutečností a zvyšující se poptávkou ale přichází i řada problematik, které koupi či pronájem nových bytů v Praze stěžuje. Jedním z takových problémů je i nedostatek kvalitních bytových jednotek. Ostatně, i Ministerstvo pro místní rozvoj České Republiky tuto skutečnost vnímá jako problém a mezi svými cíli je právě zvýšení počtu bytových jednotek v Praze.

Bylo zjištěno, že lidé chtějící byty v Praze požadují pohodlí, výjimečný styl a nadstandardní služby. Naštěstí tu jsou soukromé investorské firmy, které splňují veškeré nároky nových zájemců a své nabídky s dostatečným předstihem ventilují na svých stránkách. Případní investoři do nemovitostí nebo zájemci o nové bydlení v Praze si tak můžou své bydlení vybrat ještě dřív, než bude celá výstavba dokončena.

Zajímavé rezidenční projekty Sekyra Group

Sekyra Group patří mezi nejznámější zhotovitele rezidenčních projektů v Praze, Špindlerově Mlýně, ale také v Bratislavě. Mezi nejnovější počiny Sekyra Group patří nedávno dokončená výstavba komplexu novostaveb ve Vinohradech Korunní, dále pak rezidence Belariepark sousedící přímo s běžkařovou a in-linovou stezkou jen pár stanic tramvají od komplexu Žlutých lázní je výborným místem pro milovníky sportu a zábavy.

Nové byty Praha je možné sehnat také v rezidenci Zahrady Opatov se 182 bytovými jednotkami mezi ulicemi Chilská a Hviezdoslavova v docházkové vzdálenosti (cca 250 metrů) stanice Opatov na trase metra C. K dispozici budou nové byty od 1+kk až po luxusní a prostorné 5+kk.

Posledním počinem, který vám dnes představíme jsou nové byty a pozemky v Dolních Počernicích, kde bude vybudován projekt 60ti nízkoenergetických bytů od 1+kk až po 3+kk.

Máte-li zájem o koupi nového bytu, domu či pozemku, domluvte si bez závazků schůzku s poradcem Sekyra Group nebo se podívejte se sekce prodej bytů Praha na internetových stránkách Sekyra Group.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply