Luxusní reality v USA

Ilustrační foto: Reality

Ilustrační foto: Reality

Každý má svůj sen, který každého z nás dokáže pohánět dopředu, snažit se žít na dostatečné úrovni. Pokud máme navíc sen reálný, může nám to dodat sebevědomí a motivaci něco dokázat. Pojďme se podívat na ty méně reálné sny, přesto pro některé jedince splnitelné.

Představte si situaci, že na kontě máte několik milionů dolarů. Přemýšlíte co s nimi. Co si takhle koupit nějaký prémiový dům v USA? Připravte se na výlet do světa, který pozná pouze pár jedinců na světě. Do světa boháčů.

Dům snů La Jolla

Hned první dům, který jsem měl možnost vidět na fotkách realitní agentury, zabývající se prodejem a pronájmem prémiových domů mě doslova vyrazil dech. Cena 18 900 000 $ také není příliš lákavá, ale rozhodně je za co platit. Výhled na pobřeží a oceán přímo z bazénu, velká terasa a to vše v jedné z nejluxusnějších částí La Jolla. Možná není co více dodávat, stačí se podívat na fotografie.

Link: http://www.dreamhomesmagazine.com/Home.cfm?id=147722

Dům snů Rancho Santa Fe

Cena? Pouze necelých 6 milionů dolarů. Nádherný panoramatický výhled. 8 krbů, 7 koupelen, 6 pokojů, kancelář, biliard, bar či posilovna. Vystavěno v roce 2004 s nádherným bazénem. K dispozici 6 garáží pro vaše vozy. To vše s obrovským pozemkem a v nádherné luxusní čtvrti města Rancho Santa Fe.

Link: http://www.dreamhomesmagazine.com/Home.cfm?id=146972

Dům snů Newport Coast

Co takhle takový malý zámek za 17,5 milionu dolarů. Dům je postaven v luxusní čtvrti Pelican Crest. Vápencové podlahy, dvojitá schodiště, terasovité balkóny, vinný sklípek, vlastní kino, krby, tělocvična, gril z mramoru, sauna, bazén se slanou vodou, vlastní výtah, to je pouze desetina toho co může tato prémiová luxusní nemovitost v USA nabídnout.

Link: http://www.dreamhomesmagazine.com/Home.cfm?id=150670

Chcete-li si prohlednout více takových nemovitostí, zkuste navštívit http://www.dreamhomesmagazine.com

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply