Vyberte si matraci, na které bude váš spánek dokonalý

matrace-maxi-postele

Stále se uprostřed noci budíte, ráno vstáváte neodpočatí, a doslova vás bolí celé tělo? Problém v tomto směru zaručeně není ve vás samotných, ale je ve vaší matraci. V tomto případě totiž ta vaše stará, již nepoužitelná nevyhovuje, a je vhodné poohlédnout se po nové. A současné matrace mají s ohledem na materiál rozhodně co nabídnout, a to každému, kdo si chce užívat skutečně spokojeného spánku.

Nová matrace nemusí být drahá

Jednou z možností, jakou můžete při výběru matrace jít, je ta doslova klasická. V tomto směru je to pružinová matrace, která patřila mezi jedny z prvních na našem trhu. Technologie výroby však pokročila, a tak matrace již nevrže. Její velkou výhodou je především nízká cena, ale hlavně celková prodyšnost a tím dokonalý odvod tepla a vlhkosti – například potu.

Vyzkoušejte moderní pěny

Od té nejjednodušší ale můžete jít i k jedněm z nejdokonalejších matrací, které dnes na trhu jsou. Jedná se o takzvané matrace pěnové. V tomto směru existuje například latexová pěna, PUR pěna, studená pěna, nebo skutečně špičkový materiál, a to líná viscoelastická pěna. A právě ta se dokáže ideálně přizpůsobit tvaru našeho těla, což znamená jediné – dokáže nám během spánku poskytnout dokonalou oporu, a tak ničím nerušený proces regenerace celého našeho těla.

matrace-maxi-postele

Velikost volte dle velikosti postele

A co je třeba v souvislosti se správným výběrem dodat? Že základem jakékoliv matrace je správná velikost. Vycházet byste tedy měli buď z velikosti vaší postele, nebo z velikosti vaší stávající matrace (nejčastěji dvoulůžkové matrace 180×200). Dalším důležitým kritériem výběru je poté i to, aby byla matrace určená pro správný podklad, jako rošt, či pevnou dřevěnou podlážku.

Nákup nejlépe u profesionála

A kde vás čeká opravdu špičkový výběr různých typů, ale samozřejmě i velikostí? Rozhodně na internetu, a to konkrétně na eshopu Maxi-postele.cz, který je ideální volbou, pokud také toužíte po dokonalém spánku.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Vyberte si matraci, na které bude váš spánek dokonalý”

  1. Pavla napsal:

    Osobně mám ráda tvrdší pružinové matrace, ale na pár pěnových se mi už také dobře spalo. Docela mě zaujala existence jakýchsi antibakteriálních matrace – docela by mě zajímalo, jestli to funguje i na roztoče…

Leave a Reply