Moderní povlečení

Hledáte něco, co udělá Vaší ložnici ještě krásnější a co oživí celkový vzhled místnosti. Pořiďte si moderní povlečení s krásným vzorem a barvou, která se bude do Vašeho bytu hodit. Na našem internetovém obchodě Bonatex.cz naleznete povlečení všech možných barev a druhů.

Nabízíme povlečení z materiálů jako je satén, flanel. Bavlna a povlečení krepové. Vaší postel také velmi ozdobí a hlavně ochrání nějaký pěkný přehoz na postel. Přehozy přes postel jsou vyráběny z bavlny ve vysoké kvalitě a jsou navrhovány s krásnými decentními vzory, které dodají Vaší ložnici nový půvab a udrží Vaši postel v čistotě. Přehozy přes postel se snadno udržují a prát je můžete snadno v pračce.

Chraňte svou matraci

Další velmi praktická věc do Vaší postele jsou chrániče matrací. Matracové chrániče jsou hygienické pomůcky, které se dávají pod prostěradla a chrání Vaše matrace před nadměrným opotřebováním a znečištěním. Jsou nenápadné a příjemné na dotek. V rozích mají chrániče matrací připevněny gumové pásky, které zajišťují dokonalou fixaci k matraci.

Ať už hledáte do svého bytu povlečení, polštáře, přehozy a jiné ložní prádlo, vybírejte vše u firmy Bonatex, které se v ložním prádle vyzná a zajišťuje sortiment jen u známých značek výrobců lůžkovin. Navíc na Vás čeká vše za příznivé ceny.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply