Moderní trendy v osvětlení interiérů i exteriérů

LED LINE s.r.o.

O tom, že klasickým žárovkám dávno odzvonilo, není pochyb. Doba jde kupředu a to samozřejmě i v oblasti osvětlení. V tomto směru aktuálně dominuje LED technologie, která je spojena s vysokou úsporou, ale i celkovou kvalitou co do životnosti, tak i do kvality světla.

I proto tak nachází své místo nejenom v interiérech našich domů a bytů, ale i v komerčních objektech, restauracích a všude tam, kde je kladen důraz na správné a úsporné svícení. Jedničkou v tomto oboru je společnost LED LINE s.r.o. a její eshop. Firma jako taková byla založena v roce 2006, ale již 12 let předtím v oblasti návrhů osvětlení realizovala řadu dalších zakázek.

Jaké možnosti na trhu existují?

Ideální je začít klasikou, což jsou standardní LED žárovky určené pro většinu osvětlení u nás doma. Samozřejmostí jsou i různé typy patic, pro maximální možnosti použití. Další možností ale mohou být dnes neméně oblíbená bodová světla. Přesuneme-li se z běžných domovů třeba do kanceláří, tak právě v nich mohou hrát hlavní roli zářivky, popřípadě také panely. Vše doplňují ale také LED pásky, nejenom s bílým světlem, ale i s možností barevných variant. Ty jsou skvělou volbou třeba v barech a nočních klubech, ale i jako jednoduché podsvícení kuchyňské linky.

Své uplatnění najde tato technologie také v exteriérech. Jednou z hlavních variant jsou buď venkovní reflektory, ale stejně tak i reklamní panely, které jsou dnes běžnou součástí měst, především potom autobusových zastávek.

Proč zvolit tuto technologii?

V první řadě je důvodem úspora, a to rozhodně ne malá. Snížit spotřebu můžeme oproti klasické žárovce i o 90 procent. K tomu samozřejmě přidejte i delší životnost, což výhodnost investice ještě znásobí. Vše poté doplňuje pozitivum spojené s kvalitou světla.

Například oblíbená žárovka CorePro LEDbulb 15-100W nabídne měkké, příjemné, teplé a bílé světlo, díky kterému nejenom nenamáháte oči, ale bude se vám i perfektně pracovat.

LED LINE s.r.o.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Moderní trendy v osvětlení interiérů i exteriérů”

  1. Lukáš napsal:

    Tato LED technologie se opravdu vyplatí.

Leave a Reply