Pronájem bytu v Praze bez realitky

Garsoniéry, zdroj: www.pzm.cz

Občas se to stává, že potřebujete rychle sehnat pronájem bytu a nemůžete platit obrovskou částku za kauci a zprostředkování realitní kanceláře. Situace to může být různá, ať už se stěhujete kvůli studijním povinnostem a nechcete snášet útrapy dojíždění nebo středoškolských internátů a vysokoškolských kolejí či přicházíte do úplně nového města díky získané práci. Tato situace se může zdát jako bezvýchodná. Kdo by vám rychle pronajal byt, aniž by za to požadoval obrovskou kauci a navíc bez poplatku realitní kanceláři? Vypadá to, že by člověk chtěl příliš, jenže ono to s vašimi omezenými možnostmi a finančními úsporami ani nijak jinak nepůjde.

Naštěstí pro vás máme dobrou zprávu. Na internetu existují webové stránky, kde si můžete zařídit pronájem bytu bez realitky. Stačí jen chvilku pozorně hledat a za chvíli si již můžete prohlížet váš vysněný byt a po vyřízení všech formalit se do něj i nastěhovat. V nabídce jsou nejčastěji malé garsoniérky, které jsou postaveny v atraktivním prostředí Zahradního města na Praze 10. Za tyto menší, avšak velmi útulné bytečky, zaplatíte velmi rozumnou částku, u které navíc nebudete potřebovat skládat žádnou kauci.

Pronájem bytu bez realitky je navíc vhodný i pro všechny majitele nemovitostí, které jsou volné k pronajmutí a nastěhování nových nájemníků. Věřte, že lidé se k vám nastěhují mnohem raději, pokud jim nabídnete přiměřenou velikost kauce a pokud se nebudou muset zabývat různými poplatky realitním makléřům a brokerům. Pokud si myslíte, že bez realitky vám bude obsazování volného bytu trvat mnohem déle, pak jste na omylu. Ve skutečnosti si tímto způsobem seženete za velmi krátkou dobu a okamžitě si tak zajistíte trvalý příjem.

Chceteli se dozvědět více informací o možnostech pronájmu garsoniérky v Praze bez realitky, navštivte stránky http://www.pzm.cz/cz/pronajem-bytu-v-praze-garsoniery/

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply