Zbavte se nepříjemných slunečních paprsků ve vašem interiéru

rolety-den-noc-garol

Slunce a denní světlo je pro náš interiér nesmírně důležité. Především v období letních měsíců ale může výrazným způsobem obtěžovat. A to tak, že nás přímé sluneční paprsky oslňují, a samozřejmě také celý interiér ohřívají. Tento problém má ale své řešení, a nabídnou ho rolety.

Ty jsou v tomto směru nejenom praktickým, ale samozřejmě také estetickým prvkem interiérů. A to v případě, že si vyberete některý z typů prodávaných na eshopu Garol.cz. Právě ten se specializuje na tento sortiment, a tak nabídne bohatý výběr možností, které zaručeně přijdou vhod i k vám do bytu či domu.

Regulace světla je samozřejmostí

Pokud na roletách prodávaných ve výše uvedeném internetovém obchodě něco skutečně oceníte, potom je to zaručeně možnost plynulé regulace světla. Ta nejmodernější řešení totiž nabídnou střídání propustných a nepropustných pásů (tzv. rolety den a noc). A tak můžete během dne plynule zamezit průniku slunečních paprsků, nebo místnost téměř kompletně zatemnit. Tato možnost samozřejmě přijde vhod i v noci, například ve chvíli, kdy do vašeho interiéru nepříjemně svítí pouliční osvětlení. I v tomto směru rolety pomohou.

rolety-den-noc-garol

Vyberte si z širokých možností barevného provedení

Zmíněné výhody ale rozhodně nejsou to jediné. Jelikož jsme nastínili, že taková roleta skvěle padne do vašeho interiéru, musíme také dodat proč. A to hlavně díky svým bohatým možnostem barevných kombinací.

Lze tak vsadit jak na neutrální barevné odstíny, tak i na pestřejší varianty. Vsadit tak můžete třeba na příjemnou hnědou, světlou zelenou, ale také odvážnější červenou a oranžovou. A zatímco první dvě jmenované barvy skvěle padnou do vašeho obývacího pokoje, zbývající dvě zaručeně najdou své místo třeba v pokoji dětském.

I zde může v létě nastat stejný problém s průnikem slunečních paprsků, které je třeba zamezit. A díky tomu dopřát interiéru i mnohem příjemnější teploty.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply