Noční brikety vám zajistí příjemné teplo i během spánku

Optimtop

Topíte kamny? Nebaví vás několikrát za noc vstávat kvůli tomu, abyste do nich přiložili? Nemusíte. Použijete-li noční brikety, můžete se krásně vyspat do růžova. Jakmile ráno otevřete oči, budete mít v místnosti stejné teplo, jako když jste usínali.

Dlouho hoří a šetří životní prostředí

Surovinou pro výrobu nočních briket je kůra stromů zpracovávaná pod vysokým tlakem bez jakýchkoli přísad. Jedná se o ekologický materiál, který je přírodním a obnovitelným zdrojem energie. Brikety dokážou hořet 8-10 hodin. Opravdu vydrží celou noc. Šetří životní prostředí, protože se při jejich hoření uvolňuje minimum emisí CO2.

Kvůli nočním briketám nemusíte shánět speciální kamna. Jedinou podmínkou jejich použití je, že vaše topidlo dokáže účinně regulovat přívod vzduchu. Můžete si udělat zásobu kůrových briket. Vyhradíte-li jim suché místo, mohou na něm být uloženy i několik let.  Kůrové brikety v porovnání s dřevěnými žhnou až dvojnásobnou dobu, a právě proto se úspěšně využívají k nočnímu topení.

Alternativy ke kůrovým briketám

Vhodnou alternativou ke kůrovým briketám jsou papírové noční brikety, které hoří až 10 hodin. Hodí se v místnostech, kde je třeba v noci udržovat stabilní nižší teplotu (noční provoz rodinných domů). Dají se využít v jakýchkoli kotlích či krbech na tuhá paliva. K nočnímu topení si můžete zvolit také rašelinové brikety s velkou výhřevností a rovnoměrným hořením. Nemají žádné nároky na skladování, protože odolávají vzdušné vlhkosti. Popel z obou druhů briket můžete využít jako hnojivo na zahrádku.

Za dopravu nic neplatíte

Nadchla vás nabídka nočních briket, díky kterým si konečně budete moci užít ničím nerušený spánek? Firma OPTIMTOP s.r.o. vám dodá noční brikety už od jedné objednané palety po celém území České republiky. Doprava je zdarma.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply