Zahradní grily Weber, Smoky Fun a Smoky Farmer

Gril Weber Compact Kettle 57

Letní sezóna sebou přináší příjemné chvíle trávené společně s vašimi přáteli a rodinou v pohodlí vaší zahrady. Takové grilování různých pochutin společně s dobrým vínem není rozhodně k zahození. Grilování ovšem vyžaduje trochu té šikovnosti, ale i ta je vám vniveč bez kvalitních pomůcek a pořádný grilů.

Zahradní grily Smoky Fun a Smoky Farmer

Zahradní grily Smoky Fun a Smoky Farmer patří k prémiovým produktům. Jsou vyráběny z vysoce kvalitního silného ocelového plechu jehož významnou vlastností je žáruvzdornost. Jeho životnost se tím rapidně prodlužuje a váš gril vydrží i několik letních sezón po sobě.

Zahradní grily Smoky uspokojí veškeré nároky a to jak z řad soukromých zahrad tak podnikatelů využívající zahradní grily Smoky Fun a Farmer na hotelové terasy, do restaurací či na zahradní svatby a párty. Veliký výběr typů grilů od menších po velké profesionální ocení každý milovník ogrilovaného kusu masa.

S grily Smoky Fun a Farmer můžete grilovat hned několika způsoby a to přímou či nepřímou metodou. Můžete dokonce pouze vařit, péct či udit studeným anebo teplým způsobem. Záleží pouze na vaší chuti a kuchařských dovednostech.

Zahradní gril Smoky Farmer

Zahradní gril Smoky Farmer, Zdroj: www.smokyfun.com

Grily Weber

Grily Weber jsou průkopníkem ve výrobě kotlových, plynových a jiných grilů. V této gastronomické oblasti patří mezi světovou špičkou, jehož sortiment nekončí pouze u samotných grilů, ale také grilovacích potřeb, které je možné sehnat pod značkou Weber Style. Udělejte z grilování nekončící zábavu, s grily Weber to je hračka.

I pro rok 2011 byli na trh uvedeny zcela nové typy grilů Weber. Vybírat si můžete z grilů plynových, elektrických či grilů na dřevěné uhlí. Stejně jako v předešlých letech i tento rok se můžete těšit na inovace mezi které patří u některých typů přidání teploměru či tepelných štítů.

Mezi nejprodávanější patří stojanové grily Weber Compact Kettle 57 a jeho nižší řada Gril Weber Compact Kettle 47, které seženete již od 2 390,-Kč a hodí se spíše na menší rodinné zahrady.

Gril Weber Compact=

Gril Weber Compact Kettle 57, Zdroj: www.grilykrby.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply