Zahradní nábytek na vaši zahradu

Nemovitost

Zahradní nábytek je důležitou součástí každé zahrady, kde se každoročně odehrávají setkání s přáteli a rodinou. Nejčastěji se můžeme setkat se zahradním nábytkem tří druhů a to z tropického tvrdého dřeva, teaku a eukalyptu.

Vybíráme zahradní nábytek

Při výběru zahradního nábytku bychom si měli pohlídat určité věci na které vás chceme v následujících řádcích upozornit. Především myslete na to, že zahradní nábytek bude umístěn ve venkovní části. Vybírejte tak pouze kvalitní produkty, které mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči rozmarům počasí. Dřevo by mělo být tvrdé a mělo by odolat povětrnostním podmínkám. Spojovací materiály zahradního nábytku by měli být z nerezu. Vždy se přesvědčte, že nábytek drží pohromadě a je tvrdý, není nic horšího, než po pár sednutí zjistit, že se například celá židle hýbe.

Eshop www.nabytek-zahradni.cz vám nabízí několik druhů zahradního nábytku. Vybírat můžete například nábytek Lake Sylva z eukalyptu, Lake Deer z tvrdého tropického dřeva či Lake Moraion z teakového dřeva. Při objednávce nad 15 000,-Kč v tomto internetovém obchodě neplatíte přepravu, ta je ZDARMA po celé České Republice.

Teakový zahradní nábytek

Dřevo nazvané Teak se vyznačuje svoji tvrdostí, odolností a životností. Jeho oblíbenou vlastností mezi uživateli je stále jemná plocha bez známek štěpení a to díky olejům, které jsou v teakovém dřevě napuštěny a to zcela bez známek lidského přičinění, tzv. od přírody. Není tedy divu, že teakový zahradní nábytek patří mezi vůbec ty nejkvalitnější.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply