SOUTĚŽTE o gril Zdeňka Polreicha

Gril Weber Compact Kettle 57

Grilování, letní zábava, která spojuje lidi po celém světě, aby si společně užívali chvilky letní pohody a relaxace. Ani v České Republice se tomuto letnímu fenoménu nevyhneme. Jakmile začne svítit slunce a počasí nám vykáže první známky jara, spousta lidí „ladí“ své grily na jarní a letní sezónu. Nárust obliby grilování je ohromný.

Svým způsobem za to může i pořad TV Prima Šéf na grilu, jehož 6ti díly vás provedl asi nejznámější kuchař v česku Zdeněk Polreich. Ten v pořadu vysvětluje nejen způsoby grilování a zajímavé recepty, ale přidává i nezbytné informace o tom, co vlastně grilování s přáteli na zahradě je. Já s ním mohu v plné míře souhlasit, grilování není přejídání se, stres a honička, ale je to čas poklábosit s přáteli, relaxovat, pít a u toho si opéct nějakou tu dobrotu. Grilovat se může vše od masa, zeleniny až po ovoce a pečivo.

Soutěž o Gril Weber a další ceny

Grily Weber patří celosvětově mezi nejlepší. A právě jeden takový můžete společně s vašimi přáteli vyhrát v nové soutěži o gril Weber Zdeňka Polreicha a další zajímavé ceny – menší gril, kurz grilování či grilovací kuchařku.

Co pro to musím udělat?

Jedinou podmínkou je vyfotit se s přáteli při společném grilování, fotku vložit na Facebook soutěže a sbírat hlasy. Pokud jich dostanete nejvíce, výhra je vaše.

Soutěž o gril probíhá od 17.6. do 17.8. 2011 a již nyní bychom měli střádat plány na to, jak získat co nejvíce bodů a být tak výhercem grilu Weber One Touch Premium 57 cm Gourmet. Grilu, který bylo možné vídat v pořadu Šéf na Grilu Zdeňka Polreicha.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply