Kulinářské možnosti plynových grilů

Milujete vůni grilovaného masa linoucí se zahradou? Chcete si také užívat bezstarostné grilování s přáteli a rodinou? V dnešním článku pro vás máme zajímavé tipy ohledně používání plynových grilů. Pár lidí je nemůže vystát, ovšem je tu i celá řada lidí, která na ně nedá dopustit.

Mezi největší slabinu plynových grilů patřil celá léta zápach. Mimo vůně grilovaného masa či zeleniny jste tak měli možnost nasát i plyn. Dnes to již samozřejmě neplatí, vyspělé technologie dokáží udržet veškerý plyn tam, kde má být a grilování na plynovém grilu je bez zápachu. Během existence plynových grilů pokročil výrazně i design. Dnes je možné vybírat plynové grily různých velikostí, tvarů i modelových řad.

Různé tvary a rozdělení grilovacích ploch plynových grilů navíc dává možnost vytvářet přímo kulinářské zázraky. Přiklopením horního víka se z plynového grilu stává pečící trouba. Plyn dovoluje regulovat teplotu, díky tomu můžeme připravovat na grilu dva druhy masa najednou, můžeme zmírnit teplotu při grilování zeleniny, ryb či ovoce. Samozřejmostí kvalitnějších plynových grilů je možnost pečení na otáčecím rožni.

Plynové zahradní grily Campingaz

Zahradní plynové grily Campingaz splňují všechny výše uvedené parametry a na trhu patří mezi plynové grily s vyšším komfortem. Aktuálně je v nabídce několik modelových řad lišících se designem, velikostí i funkčností.

  • ADELAIDE – kontaktní gril s litinovými hořáky
  • EL PRADO – patentovaný systém hořáků trubkového profilu
  • GENESCO – designový gril s velkou grilovací plochou
  • EXPERT – systém Quick&Easy (v překladu rychle a jednoduše)
  • RANCHO – lávový gril
  • TEXAS – lávový gril s přední poličkou
  • RBS C-LINE – gril s keramickými deskami

Tyto modelové řady vám skladem nabízí k okamžitému dodání například eshop levneelektro.cz, který vám mimo samotných grilů nabízí široký sortiment a příslušenství ke grilování. Ceny plynových grilů značky Campingaz se pohybují od 2 699,-Kč až po ty nejkomfortnější s cenou přesahující 12 000,- Kč.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply