Zaskákejte si na trampolíně, či si skočte do bazénu

Logo firmy Marimex

Nejenom informace v kalendáři, ale i pohled ven jasně ukazuje, že zima je pryč. To znamená první teplé jarní dny, které budou pokračovat až do období léta. A to nemusíme trávit vždy pouze na dovolené, jelikož příjemné zážitky zažijeme i na naší zahradě. Samozřejmě pokud máte děti, o to větší důvod zaměřit se na to, co by na ní nemělo chybět.

Trampolínu pořiďte už nyní

První možností je určitě trampolína. Skvělý prvek, který přinese mnoha dětem možnost užít si dlouhé hodiny skákání a samozřejmě tolik důležitého pohybu. Navíc dokáže trampolína zlepšit fyzickou kondici, přispívá k celkové orientaci v prostoru a tréninku rovnováhy, nebo díky ní bojujete i proti dětské obezitě. To jsou ony zdravotní důvody, které doplňují ty zábavné. Uvidíte, že i vaše dítě si ji zamiluje.

Základem je vybrat ten správný typ. To hlavní, co hraje roli, je určitě velikost. Ta by měla odpovídat jak rozměrům vaší zahrady, tak kapacitně vašim potomků. Další kritérium výběru je kvalita. Zde dominuje trampolína Marimex, která je vyrobena pouze z prvotřídních materiálů, díky kterým konstrukce slibuje maximální stabilitu, pevnost a odolnost a samozřejmě i dlouhou životnost.K tomu přidejte i možnost snadné montáže a máte vybráno.

Na co byste při výběru trampolíny také neměli zapomínat, to jsou i bezpečnostní prvky. Základem u větších modelů je jistě ochranná síť, chránící dítě proti vypadnutí. Důležité jsou ale i kryty pružin, které zamezí zranění při nepovedeném doskoku. Stejně tak existují i další bezpečnostní součásti, jako třeba sítě, které zamezí tomu, aby se pod doskočiště dostaly malé děti, nebo domácí mazlíčci.

Logo firmy Marimex

Bazén je ideální na léto

Druhou možností, se kterou chybu určitě neuděláte, jsou nadzemní bazény. Tu rozhodně nadchnou svou cenou, jelikož je lze pořídit už za pár tisíc korun – a to včetně veškerého příslušenství. Začnete-li se poohlížet po dostupných modelech již nyní.

Budete mít možnost koupit bazény v akci, jelikož ceny jsou před samotnou sezonou vždy na minimech. Vliv na cenu ale může mít i výprodej loňských kolekcí, a to pro možnost uvolnění místa ve skladech.

Při výběru bazénu určitě hraje roli samotná konstrukce. Můžete vsadit jak na tu klasickou, s obvodovou plechovou částí a vnitřní fólii, nebo lze vybrat i samonosné nafukovací bazény. První variantu zvládnete postavit svépomocí za několik desítek minut a druhou stačí jenom nafouknout a napustit vodou. Automaticky se vytvaruje do požadovaného tvaru, který samozřejmě drží po celou dobu vašich vodních radovánek.

Zapomenout byste ale neměli ani na připojení a pravidelné pouštění filtrace. Písková či kartušová dnes bývá součástí dodávky a tak starosti o čistotu vody můžete v tomto ohledu také hodit za hlavu. A jelikož chcete být na léto připraveni, nečekejte a vyberte si svůj bazén již nyní.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply