Zemní vruty ukotví cokoli

Vladeko.cz - zemní vruty

Chystáte se na stavbu a potřebujete využít ukotvení? Stavíte například plot okolo vašeho domu, dřevostavbu nebo různé přístřešky pro auto, nářadí a podobně? Anebo chcete mít na zahradě pěknou pergolu, altán nebo hřiště pro vaše ratolesti? Pokud chcete, aby tyto stavby byly opravdu stabilní a vydržely i nepříjemné povětrnostní okolnosti, pak je musíte dobře ukotvit. K tomu nejlépe slouží zemní vruty. Zemních vrutů existuje několik druhů, každý je vhodný pro jiný typ stavby a půdy, zde je záhodno využít rady našich odborníků.

Zemní vruty poskytují hned několik výhod, které mohou být pádným argumentem pro vybrání ukotvení. Zemní vrut šetří jednak čas a jednak peníze. Nemusíte kvůli nim kopat žádné díry ani velké základy. To zvyšuje jejich oblibu, protože jejich instalace je velmi pohodlná. Navíc nebudete muset kvůli nim jít na stavební úřad, protože nepředstavují pevné spojení se zemí. Odpadá tak zdlouhavé vyřizování veškerých povolení.

Díky zemním vrutům také uspoříte nějaké peníze. Zemní vrut není třeba v zemi zabetonovat, jednoduše se zašroubuje do země. Nemusíte tedy shánět pracovní materiál a lopotit se s ním či si shánět někoho na provedení práce. Základy si vybudujete zcela sami během několika málo minut a do nich umístěné zemní vruty můžete okamžitě začít využívat ke kotvení. Až budete chtít stavbu zbourat nebo přemístit, nečeká vás složit dolování, vrut jde lehce demontovat a přemístit.

Zemní vruty jsou taktéž velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Protože mají pozinkované provedení, nezkorodují a neztratí tak nic ze své funkčnosti.

Tyto vruty tak představují jednoduchý a přitom maximálně bezpečný způsob, jak ukotvit stavby na vašem pozemku.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply