Dopřejte svým dětem dětské hřiště Jungle Gym!

Pro děti

Dětská hřiště Jungle Gym jsou výjimečné svou variabilitou a mimořádnou kvalitou holandského původu. Zaručeně přinesou Vašim dětem zábavu a zážitky. Všechna dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště a jiné hračky Jungle Gym jsou přitom založeny na nejvyšších standardech bezpečnosti. Ať si už vyberete jakýkoliv typ dětského hřiště, vždy máte jistotu jednoduché montáže a snadné realizace snů Vašich dětí.

Skvělá zábava, kvalita a bezpečnost

Pokud hledáte způsob, jak svým dětem udělat radost a současně oživit svoji zahradu, pak si pořiďte dětská hřiště Jungle Gym. Zvládnete ho pro své děti postavit sami!

Dětské hřiště Jungle Gym představuje zábavnou a bezpečnou modulární sestavu, kde si Vaše děti mohou užívat skluzavky, houpačky, pískoviště, opičí dráhu, šplhací stěnu, šplhací lano a mnohé další atrakce. Vysoká modularita dětského hřiště Jungle Gym znamená téměř neomezené možnosti pro Vaše děti, Vaši zahradu a postupné rozšiřování. Všechny sestavy Jungle Gym můžete následně jednoduše doplňovat o další prvky.

Při výrobě i navrhování všech dětských hřišť, hracích sestav, doplňků a materiálů Jungle Gym stojí v první řadě bezpečnost certifikovaná zkušebnou TÜV.

Nejlepší atrakce pro Vaše děti

Základním prvkem dětského hřiště Jungle Gym je skluzavka jako jedna z nejoblíbenějších atrakcí pro děti. Skluzavky Jungle Gym jsou nabízeny ve dvou velikostních variantách a čtyřech lákavých barvách.

Skluzavky Jungle Gym jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu a konstruovány tak, aby vydržely mechanické namáhání i negativní povětrnostní podmínky, UV záření apod. Skluzavky Jungle Gym jsou certifikovány a atestovány dle platných legislativních požadavků, splňují bezpečnostní normu ČSN 71 pro hračky.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply