Dětská hřiště pro vaši zahradu

Pro děti

Každé dítě je hravé a divoké, na tom se jistě shodneme všichni. Zajistěte vašemu dítěti možnost hrát si na vaší zahradě zcela bezpečně. Dětská hřiště, skluzavky a houpačky pro soukromé zahrady vám nabízejí opravdu vyjímečné možnosti jak vaše nejmenší ratolesti potěšit. Každá z nabízených součástí prochází bezpečnostními kontrolami tak, aby se předešlo případnému riziku zranění. Co ovšem jistě vaše děti ocení je možnost samostnaného složení celé soupravy dětského hřiště z jednotlivých dílů dle přesných a jednoduchých návodů. Dětské hřiště tak může být zajímavým dárkem, stejně jako zajímavou činností, při které vám vaše děti mohou pomáhat.

Dětské hřiště Jungle Gym sestavíte jednoduše z mnoha prvků, které se dají postupně dokupovat. Z malého hřiště tak můžete udělat pomocí několika prvků plnohodnotné dětské hřiště, které mnohdy chybí na předměstích malých měst. Houpačka, skluzavka, pískoviště, opičí dráha, šplhací stěna či šplhací lano se můžou rázem stát oblíbeným prvkem vašich dětí.

Skluzavky

Skluzavky můžete vybírat hned ze čtyř barevných provedeních a ze dvou délek, podle toho k jaké věži bude skluzavka připojena. Nemůžete-li se rozhodnout můžete zapojit skluzavky hned dvě! Skluzavky jsou vyráběny z plastu a jsou podrobeny bezpečnostnímu testování. I díky tomu splňují normu ČSN 71 pro hračky.

Houpačky

Nezbytnou součástí každého místa pro děti jsou houpačky. I ty můžete jednoduše zakomponovat do dětského hřiště Jungle Gym. Houpačka je dodávána ve dvou provedeních a to Jungle Gym Peak, která sestává z houpačky a skluzavky a potom z provedení houpačka Swing, která je sestavena ze samostatně stojící houpačky. Díky doplňkovým modulům můžete houpačky jednoduše zakomponovat do hřiště z dalšími prvky Jungle Gym.

Vidět radost dětí, kteří dovádí na dětském hřišti na vaší zahradě je k nezaplacení, toužíte-li po radosti vašich dětí a zároveň je chcete dostat ven od televize, dětská hřiště jsou ideální volbou.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply