Dětské hřiště do každé zahrady

Pro děti

Představte si následující výjev. Je nedělní odpoledne, teplý jarní den. Slunce krásně svítí, obloha naprosto bez mráčku. Ze zahrady se ozývá dětský výskot. Maminka právě připravuje limonádu. Mezitím tatínek dovádí s dětmi. Mají spoustu možností, jejich dětské hřiště je nádherné a obrovské. Honí se mezi prolézačkami, kloužou se na skluzavce, létají na houpačce, skákají v pískovišti. No řekněte, nevypadá to jako naprostá idyla? A co je ještě lepší – stejnou podívanou si můžete dopřát i u vás doma!

Pořízení vlastního dětského hřiště je totiž velmi jednoduché. Můžete si vybrat z předem sestavených modelů nebo si udělat hřiště zcela podle vašich představ, respektive představ vašich dětí. Jednotlivé atrakce a prolézačky je samozřejmě možné časem dokupovat a přistavovat. Dětské hřiště se může pozvolně rozrůstat a měnit s tím, jak děti budou růst. Pokud máte zájem, můžete si nechat hřiště postavit od našich odborníků nebo můžete využít vlastních sil. Dětské hřiště je totiž velmi snadno konstruované. Atrakce jsou rovněž vyrobeny z kvalitního dřeva, navíc jsou speciálně upraveny tak, aby bylo vaše dítě v co největším bezpečí. Hrany jsou zkoseny nebo zaobleny, vše je pevně připevněno, hrozí tak malá šance úrazu.

Snad nejoblíbenější atrakce jsou skluzavky. Děti je skutečně milují. Zpravidla jsou dodávány ve dvou velikostech – převýšení 1,25 a 1,45 metru. Některé modely dokonce nabízejí kombinaci obou velikostí. Skluzavky jsou vyrobeny z odolného plastu, který ustojí i větší mechanický tlak. Je možné si vybírat z několika barevných variací, například žlutá, červená, zelená nebo modrá.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply