Inzerce realit / koupě, prodej a pronájem nemovitostí

Ilustrační foto: Reality

Inzerce realit je důležitou součástí trhu s nemovitostmi. Potřebujete-li si pronajmout, zakoupit či prodat vaši nemovitost potom vás zcela jistě zaujme dnešní článek, týkající se právě portálu, který se inzercí nemovitostí a realit zabývá. Díky jeho obsáhlé nabídce si tak můžete vybrat právě tu nemovistost, která je vám nejbližší či naopak můžete svoji nemovistost nabídnout k pronájmu či koupi mnoha  tisícům návštěvníků a to vše zcela ZDARMA.

Portál inzerce-realit.com má v momentální nabídce více jak 2000 nemovistotí z necelých 4 000 nabídek a toto číslo neustále s popularizací portálu roste. I vy můžete přispět svoji nemovitostí a to přidáním inzerce zcela ZDARMA. Portál vás zaujme před konkurencí především jednoduchým a velice dobře vymyšleným designem, díky kterému je nabídka a prodej realit mnohe snažší a mnohem lépe pochopitelná.

Vybrat si reality můžete jednoduchým formulářem, který se vás zeptá na několik otázek jako je například typ nemovitosti, zda-li máte zájem o koupi, pronájem či prodej a samozřejmě budete muset vyplnil lokalitu a to buď, kde se vaše nemovitost nachází či v jaké lokalitě máte o nabídku zájem. Díky takto vyplněnému formuláři si budete moci prohlédnout kompletní soupis nemovitostí, které jsou vám a vaší poptávce nejbližší.

Druhou možností je potom proklikat se hlavní nabídkou, která sestává ze čtyř základních odvětví mezi kterými najdeme BYTY, DOMY, POZEMKY A ZAHRADY a také KOMERČNÍ OBJEKTY A PROSTORY. Po základním výběru některého ze čtyř základních odvětví je vám zobrazena kompletní nabídka, kterou si můžete pomocí nastavení v horní části portálu specifikovat a to podle několika kritérií, mezi kterými nechybí možnost určit si lokalitu (kraj, okres, město), inzerenta či ještě více specifikovat o jaký typ nemovitosti máte zájem.

Portál inzerce-realit.com nabízí také právnické služby. Partnerská advokátní kancelář vám tak v případě prodeje, koupě či pronájmu nemovistosti, bytu či garáže může za předem domluvený poplatek pomoci vyřídit nezbytné formality týkající se smluv a rad nezbytných k dokončení celého úkonu.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply