Přemýšleli jste už o bydlení v městské části Prahy 6

Sehnat dneska dobré bydlení kousek od centra Prahy, to je téměř nadlidský úkol. Již při samotném výběru se můžete potýkat s obrovskými problémy. Hlavní potíží bude pravděpodobně cena, protože především ve středu města jsou byty velmi drahé a jejich pořízení se tak může stát velmi nákladnou záležitostí. I za malý byt musíte být připraveni na obrovskou sumu a ne každý si může dovolit vyskládat na dřevo několik miliónů a pořizovat si hypotéku je zase velmi riskantní.

Je třeba navíc skloubit dobrou přístupnost k hromadným dopravním prostředkům, skvělou občanskou vybavenost a tiché a klidné prostředí. Nemůžete si dovolit běhat každé ráno půlhodinku na metro, když víte, že dalších čtyřicet minut pojedete přes celé město, jen abyste se dostali do zaměstnání. Také veškeré věci, které byste mohli potřebovat nakoupit nebo zařídit, je třeba mít v blízkém dosahu vašeho domova. A ti, co mají za rohem rušnou magistrálu, by mohli vyprávět, kolik nervů už je stál neustálý hluk dopravy a nepříjemný smog. Jak tedy skloubit všechny tyto požadavky a věřit, že reálně dokážete najít vyhovující byt?

Poslední dobou se velmi rozjíždí prodej bytů Praha 6 a to ne bezdůvodně. Tato lokalita totiž nabízí všechno, co hledáte. Panuje zde velmi klidná a uvolněná atmosféra nerušená žádnými vyrušujícími vlivy. Je zde skvělá občanská vybavenost, například v oblasti rezidence Praha Podbaba najdete vše zde potřebné včetně divadla, několika hřišť nebo restaurací. Kousek se nachází obrovský park, kde se můžete věnovat odpočinku a relaxaci. V této atraktivní lokalitě se navíc budují novostavby Praha jedna za druhou, takže si můžete být jisti, že se nastěhujete do krásného a velmi moderního bytu.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply