Jakou zrcadlovou skříňku do koupelny?

Zrcadlo patří do každé koupelny. O tom není pochyb. Pořídit si ho můžete samostatně, ale pokud kromě zrcadla uvítáte i úložný prostor, volte raději zrcadlovou skříňku.

Výběr zrcadlové skříňky

zrcadlova-skrinka2Hlavní výhoda koupelnových zrcadlových skříněk spočívá v jejich úložném prostoru, do kterého dáte běžnou koupelnovou výbavu. Schováte do ní věci, které byste v případě, že se vám do koupelny nevejde nábytek, neměli kam dát, a zřejmě budete souhlasit s tím, že nechávat tyto věci na vaně, umyvadle, pračce a na dalších místech není příliš estetické.

Objem úložného prostoru se odvíjí od toho, jaký konkrétní model si vyberete. V tomto ohledu se jednotlivé skříně mohou značně lišit. Rozdílné jsou i v dalších faktorech – celková velikost skříňky, otevírání dvířek, tvar, počet dílů skříňky, materiál atd. Zrcadlové skříňky mohou být s osvětlením. Vyznačují se pěkným a elegantním designem.

Když je v koupelně více prostoru

zrcadlova-skrinkaPokud se vám z nějakého důvodu zrcadlová skříň nezamlouvá a zároveň máte více prostoru v koupelně umožňující doplnění interiéru nábytkem, postačí vám zrcadlo.

Zrcadla se prodávají s rámem i bez rámu, mohou se zavěsit či nalepit, mít leptání, osvětlení či jiné prvky. Pěkně vypadají i zrcadlové stěny a bez zajímavosti nejsou ani zrcadla v různých designových tvarech. Dodají koupelně nevšední ráz. V moderních koupelnách také najdete zrcadlové stěny.

Vždy však dbejte na to, aby zrcadlo plnilo i svůj praktický význam a abyste ho kupovali od kvalitního výrobce. U nekvalitních výrobků dochází po čase k matnění a objevují se na nich různé skvrny a stíny, které nelze odstranit.

Oblíbenými výrobci zrcadel a zrcadlových skříní jsou Arttec, Hopa, Intedoor, Jokey, Olsen-spa či Ravak.

Článek vám přinesl web o koupelnových skříňkách.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply