Pracovní oděvy za výhodné ceny

logo-tomis

Bezpečnost práce nade vše. Tak by se dala definovat funkce pracovních oděvů, rukaciv a pomůcek. A jestliže chcete i vy mít při své práci zajištěnu prevenci při různých pracovních rizicích, měli by jste nyní pečlivě číst.

Pracovní oděvy vás chrání na pracovišti před riziky spojenými s vaším zaměstnáním (každé zaměstnání má svá rizika a to zejména na stavbě), zajišťují vyšší praktičnost i efektivnost vaší práce a také dělají vašemu zaměstnavateli reklamu v případě, že se jedná o potisknuté oděvy.

Jak říká stavební dělník Luděk: „Není nic horšího než vylézt po žebříčku na střechu a zapomenout si dole kladivo nebo jiné nářadí, na které má standardně stavební pracovní oděv poutka. Pokud se vám to stane několikrát za den, tak takového pomocníka oceníte.“

Pracovní oděvy a boty pro volný čas

Ne všechny pracovní oděvy se hodí jen na stavbu nebo do chemičky. Mezi pracovní oděvy řadíme i oblečení s reflexními prvky, jehož využití je v prostorách se sníženou viditelností nutností. Takové reflexní bundy pak můžete využít například při cestě do lesa na houby nebo při opravě svého domu, zkrátka tam, kde chcete, aby vás bylo vidět.

Stejné podmínky platí i pro pracovní obuv, která ochrání vašeho nohy. Ty zůstanou v teple a suchu. Některé pracovní boty mají také vyztuženou špičku, která chrání vaše prsty před těžkými předměty, které, co si budeme povídat, čas od času na nohy padají. Pracovní boty pak můžete v domácím prostředí využít třeba na houby nebo při opravě vaší střechy.

Pracovní oděvy z pohledu majitele firmy

Pro majitele firmy jsou důležitá dvě základní kritéria spojená s pracovními oděvy. Jednak jsou vaši zaměstnanci chránění před riziky spojenými s používám klasického oděvu (např. oheň, neviditelnost, poskytují teplo, sucho a vypadají mnohem profesionálněji atd.) a jednak reprezentují vaši firmu – dělají vám reklamu všude tam, kde se vaši zaměstnanci pohybují.

screen-tomis

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply