Klimatizace do bytu, domu a kanceláře

Klima Rapid logo

Známe to asi všichni. Venku panuje dusné vedro, léto je právě v plném proudu. Kdo může, tak tráví čas u vody, kde jedině se dají vysoké teploty snést. Vy ovšem musíte sedět v kanceláři a doslova se topíte v potu. Kdyby to horko bylo aspoň trochu snesitelné! Ani v noci se nedá pořádně spát, jak je teplo. Ano, to je skutečně nepříjemná situace. Naštěstí má velmi jednoduché východisko. Klimatizace nebo mobilní klimatizace vám zařídí, že si již nikdy nebudete na horko stěžovat!

Pokud jste rozhodli pro pořízení klimatizace do domu, pak se určitě vydejte pro radu k odborníkovi. Ten vám sdělí, jaký typ klimatizace do bytu či kanceláře bude nejvhodnější, provede výpočet na velikost chladícího zařízení a celé zařízení vám nainstaluje. Důležitý je i následný servis. Klimatizaci je nutno v pravidelných intervalech kontrolovat. Odborník prohlédne a případně vyčistí výměníky, rozvody a podobně. Důležitým faktorem je také čistota zařízení, v klimatizaci se rádi usazují různé nečistoty, plísně a podobně. Dobrý prodejce vám nabídne i prohlídky vzduchotechniky, o kterou je také třeba náležitě pečovat.

PANASONIC KIT-YE9-MKE Inverter 2,6 kW

PANASONIC KIT-YE9-MKE Inverter 2,6 kW

Jedním z nejlepších prodejců na našem trhu je firma KLIMA RAPID, která u nás působí již od roku 1994. Její nespornou výhodou je, že veškerou vzduchotechniku si vyrábí sama, takže si můžete být opravdu jisti, že dostanete špičkovou kvalitu. Firma instaluje klimatizace do kanceláře, domu nebo bytu. Zajišťuje dodání veškerého příslušenství k nim, včetně následného servisu. Vzhledem k dlouholetém působení na českém trhu si můžete být jisti, že dostanete opravdu kvalitní služby, které jsou v dnešní době již nadstandardem. Pokud se tedy rozhodnete pro pořízení klimatizace, víte kam máte zamířit.

Společnost KLIMA RAPID zastupuje klimatizace značeky MIDEA pro Českou republiku a Slovensko a provádí také kompletních dodávky klimatizací DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu. LG i dalších značkových zařízení. Pro více informací navštivte web www.klimarapid.cz nebo využijte zelené linky 800 100 343. Klimatizace můžete také zakoupit on-line na našem e-shopu http://obchod.klimarapid.cz/

Screen Klimarapid.cz

Screen Klimarapid.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply