Potřebujte se zeptat odborníků, jaké dveře jsou do vašeho bytu nejvhodnější?

Logo portálu Odverich.cz

Při rekonstrukci bytu samozřejmě vždy dojde řada i na dveře. Jako laici si s nimi ale většinou příliš nevíte rady, a proto často saháte po nejjednodušším řešení. Zvolíte stejné dveře, jaké už jste v bytě měli, jenom v novém provedení, nebo třeba dáte na doporučení někoho, kdo problematice dveří ani nemusí příliš rozumět. To je ale škoda. Můžete se poradit s odborníky na odverich.cz a vybrat si interiérové dveře, které k vám do bytu dokonale zapadnou.

Pomůžeme vám s výběrem

Experti na problematiku dveří vám poradí na základě vašich požadavků, co bude pro vás nejvhodnější. Promyslete si, jaké požadavky na dveře a zárubně máte. Průvodce výběrem dveří vám pomůže. Na úvod řešte volbu umístění a způsob otevírání dveří.  Chcete dveře otočné, posuvné na stěnu nebo do pouzdra, či dveře kyvné pro místnosti, kde je velký provoz a lidé neustále chodí tam a zpátky?

Obtěžuje vás hlasitá hudba ze sousedního dětského pokoje nebo zvuk pračky? Vyberte si komplet dveří, který umožní dokonalou eliminaci zvuků. Stejně dobře vám ukážeme, jaké existují protipožární dveře. Hodí se například tehdy, je-li součástí domu či bytu sklad nebo dílna. V koupelnách zase uvítáte dveře, do nichž se nepronikne vlhkost.

Nepodceňujte údržbu

Vždy je možné vybrat dveře, které budou plně funkční, účelné a příjemné z hlediska designu. Proto je dalším krokem volba povrchu dveří a konkrétního modelu. Na závěr budete řešit zárubně dveří a kování.  Podstatná je také údržba dveří, tu byste rozhodně neměli podceňovat. Odborníci vám poradí, jak o dveře pečovat, aby vám vydržely co nejdéle.  Jde o údržbu povrchu dveří, ale samozřejmě také správné a důkladné promazání pantů.

Můžete se na cokoli kolem dveří zeptat a dostanete fundovanou odpověď. Proč se trápit a vybírat dle svých domněnek, když je lepší říci své požadavky a dostat to, co je pro nás nejlepší.

Logo portálu Odverich.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply