Marina Bay Sands – nadčasová architektura Singapuru

Singapur

Singapur

Sami tvůrci říkají: „Vizí bylo vybudovat nadčasový zábavní komplex s rozmanitými službami a zařízením, které mají hosté k dispozici, a to takových způsobem, aby se hotel stal orientačním bodem v Singapuru“. O čem je řeč? O nově postaveném hotelu a zábavním centru Marina Bay Sands, který byl slavnostně 23. června otevřen.

Tento skvost architektury se nachází na pobřeží Marina Bay skládá se ze 3 samostatných věží, které mají na svém vrcholu rozlehlou zahradu, které tyto 3 věže spojuje v jeden celek. Na ní najdete především zábavu a to v podobě pavilonů, obchodů, divadel, nočních klubů ve stylu Las Vegas, konferenční sál či restaurace s úžasným výhledem na okolí. Můžete tak skloubit bussines se zábavou, což vždy přináší své ovoce. Hlavním skvostem Marina Bay Sands je ovšem 150 m dlouhý bazén, jehož okraje jsou zároveň spádem vody.

Hotel Marina Bay Sands nabízí neuvěřitelných 2560 nově vybudovaných luxusních pokojů ve třech věžích hotelu. Již zmíněný park na střeše budovy o rozloze 9941 metrů čtverečních s tzv. „nikdy nekončícím bazénem“, který zabírá plochu 1396 metrů čtverečních. V zahradách naleznete na 250 stromů a více jak 600 rostlin. V hotelu je možné také navštívit dvě patra společenských her o peníze o rozloze 15 000 metrů čtverečních v jehož prostorách visí i 7 tun vážící lustr se 132 000 krystaly od firmy Swarovski.

Doba architektury jde kupředu, stejně jako celý svět. Důkazem je i Marina Bay Sands, na co všechno se ještě v budoucnosti můžeme těšit?

Představení hotelu Marina Bay Sands na serveru Youtube.com

Zdroj: http://www.marinabaysands.com/

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply