Nano impregnace betonu

nano-impregnace-nano-conceptCZ

Seznámili jste se již s novou technologií impregnace betonu, která s sebou nese řadu výhod? Jedná se o tak zvanou nanotechnologii neboli nano impregnaci betonu a jiných povrchů. Je to naprosto unikátní metoda 21 století, která ukazuje nové výhody impregnace na přírodní i umělý kámen, stejně tak beton, cihly, dlažbu a jiné porézní stavební materiály. Nemusíte tak už používat obyčejnou impregnaci nebo penetraci, která funguje na bázi silikonu, vosku, teflonu nebo oleje.

Nano impregnace betonu je mnohem lepší. Dokáže extrémně odpuzovat kapaliny, má velmi intenzivní konzervační vlastnosti a je vysoce odolná proto oděru a dalšímu mechanickému poškození. Kromě toho má dokonalé antibakteriální účinky, které dokonale brání tvorbě plísní, růstu mechů, hub a lišejníků.

Dokonalá ochrana, kterou už nevyměníte

Společnost NanoConcept vytvořila impregnaci na bázi nanotechnologie, která se stala naprostým hitem současnosti. Povrch je tak dokonale chráněn proti mastnotám, nečistotám, vodnímu kameni a zkrátka všemu, co je nežádoucí. Další velmi jedinečnou výhodou je samočistící efekt. Materiál, který je ošetření pomocí nano impregnace je chráněn před špínou, má výborné izolační vlastnosti a zároveň je chráněn před erozním stárnutím a chrání před UV zářením. Nano impregnace betonu je velice ekologický způsob čištění.

Materiál, který je ošetřený  pomocí nano technologie má mnohem delší životnost, než je tomu u běžné penetrace. Je to dáno tím, že se penetruje běžným roztokem, který obsahuje nano částice Si02. Tato převratná nano impregnace funguje na atomární bázi, díky tomu je odpuzovací efekt mnohem účinnější. Jedná se o patentovaný německý výrobek, který vás rozhodně nezklame. Beton, který je ošetřený touto metodou, tak bude mít dlouhou životnost bez vzniku prasklin.

nano-impregnace-nano-conceptCZ

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply