Nejlepší domácí pekárna či odšťavňovač?

Testkvality.cz

Chystáte se jako vánoční dárek pořídit vašim nejbližším domácí pekárnu nebo třeba kvalitní odšťavňovač ovoce? Tak potom budete jistě chtít poradit, který je kvalitní a který stojí za koupi. Od toho tu jsou různé testy a hodnocení, které vám napoví. My jsme vytvořili projekt, který tyto testy prošel za vás a sestavil žebříček nejlepších domácích pekáren i odšťavňovačů. Naleznete jej na www.testkvality.cz

Nejlepší domácí pekárna?

testu domácích pekáren 2013 máme hned 4 pekárny, jejichž koupě je velmi doporučeníhodné. Jedná se o pekárny ETA 7149 (Delicca), Eta 2147 Duplica, Moulinex OW 3101, Moulinex OW 3501.

Jak je vidět tabulce vévodí značky ETA a Moulinex. Všechny zmíněné pekárny mají až 15 přednastavených programů, různé možnosti nastavení od délky pečení po různou barvu kůrky chleba.

Za zmínku stojí ještě ETA 2147 Duplica (Vital). Jedná se o zdravou pekárnu, kde výroba byli konzultována s odborníky na zdravou výživu. Díky této pekárně si můžete upéct nejen klasický chleba, ale také chleba bez éček z přírodního kvásku.

Nejlepší odšťavňovač?

Test odšťavňovačů vyhrála na celé čáře firma Catler a to se svými modely Catler JE 4010, Catler 4011 a profesionální odšťavňovač  Catler JE 8011. Koupi doporučujeme také v případě odšťavovače Zelmer 176, který se pyšní nižší cenou, ale kvalitu má též výbornou.

Zmíněné odšťavňovače se pyšní řadou ocenění profesionálů, tak i spoustou kladných hodnocení mezi spotřebiteli. Catler JE 4010 je jedním z nejprodávanějších odšťavovačů na ve střední Evropě. Má výkoný motor, titanem zpevněné nerezové ostří a je připraven na maximální výtěžnost.

Velmi žádaný a také velmi kvalitní je i odšťavovač Rohnson R 427, který vyhrál test časopisu Itest a je také nejprodávanějších produktem na srovnávači cen Heureka.cz

Testkvality.cz

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Nejlepší domácí pekárna či odšťavňovač?”

  1. Lucy napsal:

    Já mám tuhle domácí pekárnu http://domaci-pekarny.hyperzbozi.cz/moulinex-ow610131#.U4XI0KwzTlc a jsem spokojená! Zvládne i bezlepkový chleba, kynuté těsto i bagety. Navíc se dá nastavit i na menší množství těsta.

Leave a Reply