Vestavěné skříně na míru ušetří mnoho místa

Rádi svůj byt či dům modernizujete a přizpůsobujete svým představám? Řešení úložných míst, zejména u menších bytů, bývá kamenem úrazu. Naštěstí žijeme v moderní době, která nabízí řešení v podobě vestavěné skříně na míru, která přináší maximální komfort pro každý den. Situace, kdy zjistíte, že máte příliš mnoho věcí a tak málo úložného prostoru, Vás už nemusí stresovat.

Vestavěná skříň není jen obrovský úložný prostor, nýbrž se stane i součástí místnosti a jakýmsi doplňkem. Efektivně a rychle tak vyřešíte uskladňování věcí. Obraťte se na odbornou firmu, která Vám se vším poradí a pomůže.

Úložné prostory, které se vyplatí

Abychom maximálně zužitkovali prostor pro uložení věcí, je potřeba nechat si dobře navrhnout vnitřní uspořádání skříně na míru. Jedná se o ideální řešení pro Vaši ložnici, předsíň nebo kanceláře. V porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru v podobě různých zásuvek, polic, šatních tyčí a přihrádek.

Není se třeba obávat problémů, jakou jsou tak zvané „mrtvé kouty“, zkosené stropy a různé výklenky. Pokud navíc potřebujete jednu místnost rozdělit na dvě, není nic lepšího než použít posuvný systém vestavěné skříně. Tyto předěly si nechte namontovat na míru, přičemž není nutné zasahovat do místnosti. Úspora místa je opravdu velmi žádoucí.

Zejména do ložnice jsou praktické vestavěné šatní skříně, jedná se úložný prostor, který řešíme především použitím tyčového systému, klasického lamina a deskového materiálu. Nechte si vytvořit systém polic a šuplíků, který bude maximálně odpovídat Vašim představám. Navíc si můžete do jednotlivých polic a regálů nechat zařadit závěsné programy na šaty, košile a kalhoty, což je velice praktické. Hojně využívané jsou také drátěné programy.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply