Vchodové dveře

Pokud stavíte nebo rekonstruujete vaše bydlení, pravděpodobně si budete chtít pořídit nové dveře. Vstupní dveře reprezentují váš domov, proto by měly být vyrobeny s maximální elegancí. Vchodové dveře ale plní i jiné funkce, hlavně ty bezpečnostní. Musí zajistit, aby se do vašeho domova nedostal někdo nepovolaný. Měly by být vhodně zajištěny a obsahovat různé zámky a západky, abyste se doma cítili v bezpečí. Pokud navíc budou mít protipožární vložku, tak jedině dobře.

Vchodových dveří existuje několik druhů. V zásadě se dělí na dřevěné, hliníkové a plastové s tím, že každý typ má svoje výhody a nevýhody. Plastové dveře zažívají v posledních letech obrovskou popularitu v souvislosti s plastovými okny. Jsou poměrně levné a můžete si vybrat z široké nabídky jednotlivých modelů. Navíc disponují jedinečnými izolačními vlastnostmi. Dřevěné dveře jsou klasikou, která vypadá dobře v jakémkoliv designu. Dřevěné dveře jsou velmi odolné a snadno se udržují. Kompozitní dveře z hliníku jsou nejvhodnější do různých průmyslových prostor, protože mají dlouhou životnost a nevadí jim ani náročné podmínky při manipulaci s nimi.

Dveřní výplně pak ve dveřích splňují několik funkcí, třeba dotváří celkový vzhled dveří. Dveřních výplní existuje mnoho druhů, například společnost Perito nabízí řadu s vmontovanými rámečky, která se nazývá Premium. Elegance jsou zase dveřní výplně s hliníkovými rámečky a bezdotykovou úpravou, toto zpracování je vhodné především pro modernější stavby, kde tyto dveře nádherně vyniknou. Řada Classic zase nabízí nejžádanější plastové modely, které jsou skutečně velmi oblíbené, a to díky svým unikátním vlastnostem a dlouhé výdrži výplně.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply