Proč stále zbytečně utrácíte za drahý plyn?

Logo Enra.cz

Faktury za plyn jsou nutnou položkou v nákladech jak domácností, tak i firem. Spousta lidí na plynu vaří a topí jím, díky plynu má teplou vodu. Rozčileně pak sleduje, jak cena plynu neustále roste. Neplaťte ale zbytečně nic navíc u společností, jejichž cenová politika je neprůhledná a nemáte u nich jistotu zachování ceny.

Dodavatel plynu Enra Services s.r.o. ale nabízí jasnou a transparentní komunikaci se svými zákazníky. Hovoří pro ně i dvacetiletá praxe na našem trhu. Z nízkých provozních nákladů společnosti těží především zákazníci. Nemusí platit nic navíc. A proč zbytečně utrácet za plyn víc, než jsou skutečné náklady na něj?

Pomoc při řešení sporných případů

Firma se vyznačuje velmi přátelskou atmosférou s férovým přístupem ke svým zákazníkům, který u nás zdaleka není běžný. Pracovníci vám ochotně poradí, pokud máte nějaký problém. Chcete přejít od konkurence, která vás drží zuby nehty a nechce pustit? Stačí, když to sdělíte pracovníkům Enra Services s.r.o. a oni vám pomohou vše projednat. Nemusíte se zbytečně nervovat. Enra Services s.r.o. ručí za to, že přechod proběhne hladce a bez nejmenších potíží.

Logo Enra.cz

Cenu plynu garantují na dva roky dopředu

Enra Services s.r.o. nabízí čtyři typy tarifů pro své zákazníky, ze kterých si vybere skutečně každý. Například u tarifů efix24 a fix24 garantuje pevné cenu plynu po celou dobu 24 měsíců. Tarify plyn a standard zase nabízejí možnost uzavření smlouvy na dobu určitou i neurčitou. Eplyn a efix24 komunikují výhradně elektronicky. U volby standard a fix24 si můžete vybrat platbu přes SIPO nebo složenkou.

Všem tarifům je ovšem společné jedno: nemůžete se napálit skrytými poplatky. Žádné totiž nejsou. Pokud tápete, který ze zmiňovaných tarifů pro vás bude nejvhodnější, nejlépe vám poradí kalkulačka plynu přímo na stránkách společnosti. Cenové srovnání mluví za vše.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply