S kvalitními plastovými okny ušetříte za energie

Plastová okna

Již koncem léta pociťujeme, jak se ve večerních hodinách ochlazuje. Často pak přitápíme, aby doma bylo stále příjemně teplo. Doma také trávíme mnohem více času než v létě. Nepříjemným překvapením pak často bývá roční vyúčtování za teplo. Jak tyto náklady co nejvíce snížit?

Existuje několik základních tipů, jak udržet teplo v interiéru. Ať už se rozhodnete pro koberce, které jsou často pěkným a zároveň funkčním doplňkem nebo si dáte pozor na to, abyste radiátory zbytečně nezastavěli nábytkem, vaše opatření se do jisté míry určitě projeví. Nejjistějším způsobem, jak z dlouhodobého hlediska ušetřit za energie, jsou však kvalitní okna.

Kvalitní okna = nižší účty za teplo

Plastová okna

Výměna oken je většinou prvním krokem rekonstrukce bytů a domů. Právě přes okna totiž uniká nejvíce tepla. V dnešní době jsou oblíbená okna z PVC, u kterých kupující oceňují nejen příznivější cenu než u dřevěné alternativy, ale také snadnou údržbu, skvělé izolační vlastnosti, široké možnosti barevných provedení a dlouhou životnost materiálu. Zkrátka, plastová okna nabízí mnoho výhod za méně peněz.

Na jaké parametry se zaměřit?

Nestačí pouze koupit okna. Ideální variantou je firma, která má již v tomto oboru bohaté zkušenosti a poradí s jejich výběrem. Vyhýbejte se raději firmám, které pouze přeprodávají produkty a instalaci zajišťují externě. V nejlepším případě by firma měla ručit za okna včetně montáže.

Při výběru oken je dobré vědět, že standardem jsou dvojkla, pětikomorový systém a stavební hloubka minimálně 70 mm. Čím vyšší stavební hloubka a čím více skel, tím lepší tepelné vlastnosti pak můžete očekávat.

Triogas s.r.o.

Uvažujete o pořízení plastových oken v Ostravě? Pak se podívejte na nabídku společnosti Triogas s.r.o., která se výrobou, prodejem a montáží plastových oken zabývá již od roku 2006.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply