Sprchování budoucnosti – Skládací sprcha

Moderní bydlení představuje v dnešní době největší finanční výdaj a tak není překvapením, že mnoho lidí chce ušetřit peníze na úkor plochy, kterou obývají. Malé byty jsou hlavně ve větších městech v módě a příliš prostoru pro normální plnohodnotné žití nenabízí. Možná i takto přemýšlela firma Supiot při výrobě skládací sprchy.

Prozatím existují prototypy a firma hledá distributora pro svůj vynález. Ten je ovšem natolik zajímavý, že ho jistě brzy uvidíme v prodeji. Hlavním úkolem je úspora místa. Složená sprcha vypadá jako malé skříňky na zdi. Pokud se chcete osprchovat, jednoduše sprchu rozložíte, po osprchování ji zase lehce složíte. Můžete připojit veškeré sítě teplé a studené vody. Instalace je velice jednoduchá a rychlá.

Firma je schopna vyrábět provedení sprchy v různých velikostech, barvách a designu tak, aby jste vždy mohli skládací sprchu vhodně kombinovat s vaším okolním nábytkem. Vzhledem ke skladným prostorům je vhodná nejen do malého bytu, ale také například do vlastních jednotlivých pokojů či pracovních buněk a studií.

Rozložená sprcha

Rozložená sprcha

Složená sprcha, úspora místa

Složená sprcha, úspora místa

Zdroj: http://www.supiot.fr/

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply