Zařiďte si šatnu praktickými kovovými skříněmi

Každá dílna v průmyslovém provozu potřebuje nezbytné zázemí v šatnách pro své zaměstnance. Podobně jsou na tam i školy nebo školky či sportovní a relaxační centra a plavecké bazény pro veřejnost. Nábytek v podobě skříní, boxů a lavic, kterým šatny továren, skladových provozů, škol a sportovních center vybavíte, ovšem musí splňovat velmi náročné požadavky.

Bytelné skříně dodává česká firma

Nároky se kladou na variabilitu při tvoření různých nábytkových sestav, dále dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a klimatickým podmínkám. Úložné prostory skříní a skříněk zároveň musí být řešeny účelně, aby se do nich vešlo maximum věcí. Pro získání kvalitní plechového nábytku do šaten naštěstí nemusíte vyjíždět nikam do zahraničí. Bytelné plechové šatní skříně seženete i u nás a potěšující je, že jde o ryze českou výrobu firmy POLAK CZ.

Inovace přinášejí kvalitu

Výrobce disponuje moderním závodem vybaveným automatizovanými výrobními linkami. Nechybí zde vlastní vývojové oddělení, které rozhodně neusíná na vavřínech svých úspěchů. Stále přináší novinky a pečlivě sleduje inovace ve svém oboru. Právě proto je už stabilně plechová šatní skříň POLAK CZ známkou kvality.

Uspokojí i různorodé požadavky

O výrobky mají zájem provozy a školy nejenom po celé ČR, ale i v zahraničí, prodej probíhá s pomocí obchodních partnerů. Nabízí nejširší sortiment dílenského nábytku v celé republice, který je vzájemně plně kompatibilní a hodí se pro různé provozy. Uspokojí proto i velmi různorodé požadavky.

Příklady? Určitým způsobem bude vypadat šatna v zázemí plaveckého bazénu, kde je kvůli úspoře místa nutné instalovat maloobjemové plechové šatní skříňky. Ovšem jiné to bude v šatně mateřské školy, kde je dost prostoru a je nutné zajistit vyšší skříňky, aby se oblečení nezmačkalo. Řešení se najde pro oba typy šaten.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply