Zastínění zimních zahrad ocení i ti nejnáročnější

Zastínění zimní zahrady od DOPOS Přelouč s.r.o.

V parných letních dnech je pobyt v zimní zahradě téměř nemožný. Díky speciálnímu systému zastínění je možné zimní zahradu obývat i v létě.  Zkoušeli jste si v zimní zahradě v létě odpoledne odpočinout, ale zužuje vás slunce? Zkuste si přečíst více o jejím zastínění.

Příznivá energetická bilance

Zastínění verandy nebo zimní zahrady ideálně vyřeší screenová roleta Veranda. Co je na ní úžasné? Je navržena speciálně pro tento účel. Ochrání spolehlivě před slunečními paprsky, zastíní vnitřní a vnější šikmé plochy, střešní prostory a verandy. Díky speciální zhotovené látce, která je pevná, nepromokavá, vyrobená z plastu a polyesteru, nepromoká roleta při nepřízni počasí. Vodící lišty přidržují roletu z boku a boční vedení je proto pevné a plynulé. Lišty navíc brání proniknutí světla v rozích a spojích látky. Tento princip vede k dokonalému zastínění. Roleta Veranda může dosahovat až 5 metrů do výšky, a díky tomuto rozměru může být použita k zastínění velkých prosklených a velice světlých ploch.

Jaké jsou přednosti této rolety?

Zastínit jí můžete téměř cokoli od verandy přes střešní plochu až po zastínění zimní zahrady. Díky ní je vytvořena energetická optimalizace budov. Snadné elektrické ovládání zvládne skutečně každý. V případě, že byste chtěli oživit zimní zahradu, můžete zkombinovat dvě látky dohromady, což při různém pronikání světla vytváří velice pěkný barevný efekt. Na výběr máte ze široké škály látek.

Na své si přijde skutečně každý

Zastínění zimní zahrady od DOPOS Přelouč s.r.o.

Zastínění zimní zahrady od DOPOS Přelouč s.r.o.

Rolety Reflexol umí perfektně zastínit vnitřní a vnější plochy velkých rovných budov. Zejména jsou využívány v administrativních budovách nebo na ochranu před světlem velké zimní zahrady. Látky pro vytvoření rolet jsou vyrobeny z plastu nebo z polyesteru, a získaly odolnost vůči dešti, sněhu a nepříznivým vlivům počasí. Díky svému kvalitnímu provedení a odolným látkám vytvoří vynikající tepelné podmínky v budově, a systém Lock umožní nastavit absolutní vypnutí látky. Na roletách je nainstalováno šikovné elektrické ovládání, které uživatelům zajistí prvotřídní komfort v používání. Boční vedení těchto rolet je zaopatřeno lankem nebo vodící lištou. Zákazníci mají na výběr ze širokého spektra látek a bohaté palety barev.

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply