Sprchové masážní panely vhodné do každé sprchy

Levná koupelna CZ

Rekonstruujete koupelnu či jen uvažujete o něčem efektivním, co by vám pobyt v této místnosti zpříjemnilo? Určitě si oblíbené sprchový masážní panel. Budete si užívat sprchování s ještě větší chutí.

Sprchové masážní panely: Více než jen sprchování

V současné době jsou oblíbenou součástí sprchových koutů masážní panel. Díky němu nebude pro vás sprchování jen prostředek očisty, ale budete si dopřávat hydromasáž, která vás příjemně uvolní, odplaví vaše napětí a přispěje také ke kvalitnějšímu prokrvení vaší pokožky, k uvolnění svalů, zlepšení krevního tlaku a celkově bude mít pozitivní vliv na váš imunitní systém a zdraví celkově.

Sprchové masážní panely se vyrábí v různém provedení. Jednotlivé modely se liší především počtem trysek. Ty jsou pevně zabudované v panelu, který se umisťuje do sprchového koutu.

U kvalitních sprchových masážních panelů si budete moci vybrat z několika režimů podle chuti a podle toho, jaké uvolnění hledáte. Necháte se bičovat proudem vody, nebo si dopřejete jemnou perličkovou masáž?

Hydromasážní trysky jsou konstruované tak, aby umožnily zacílení na konkrétní část těla a tento směr se neměnil ani při měnícím se tlaku vody. Intenzita proudu vody se dá u většiny sprchových masážních panelů regulovat.

Různé funkce ovlivňují samozřejmě cenu sprchových masážních panelů. Cenové rozpětí je široké. Pokud si chcete připlatit za luxus, vybírejte mezi panely, které mají nejen kvalitní hydromasážní trysky s mnohými funkcemi, ale také panely s rozmanitým vybavením. Do něj patří především osvětlení, vodotěsné poličky, zabudované reproduktory atd.

Díky tomu, že jde sprchový masážní panel nainstalovat také do stávajících sprchových koutů či boxů, si hydromasáže může užívat skutečně každý bez nutnosti rekonstrukce koupelny.

Článek přinesla LevnáKoupelna – velká nabídka masážních panelů.

Levná koupelna CZ

Reklama
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply